Najczęściej wykonywane prace z zakresu geodezji i kartografii

mapa do celów projektowych

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z budową własnego domu, bądź podłączeniem się do istniejącej siec GESUT? Pamiętaj, żę pierwszą rzeczą jaką musisz zlecić to Mapa do celów projektowych i TO ZADANIE DLA NAS. Dopiero na takiej mapie projektant może zdecydować, gdzie stanie dom.

Mapa inwentaryzacji powykonawczej

Zakończyłeś swoją budowę i chcesz w końcu zamieszkać w swoim domu? Pamiętaj, żeby to zrobić musisz dostarczyć Urzędowi wydającemu pozwolenia na budowę dokumenty takie jak Mapa inwentaryzacji powykonawczej i Szkic inwentaryzacji powykonawczej i właśnie TO ZADANIE DLA NAS.

Wytyczenie budynków / sieci

Posiadasz już uprawomocnione pozwolenie na budowę? Chcesz zacząć budować swój wymarzony dom, ale nie wiesz gdzie dokładnie ma on stanąć? Pamiętaj, że TO ZADANIE DLA NAS, bo zgodnie z prawem jedynie geodeta uprawniony może dokonać powyższych czynności.

Podziały nieruchomości

Chcesz podzielić swoją nieruchomość i sprzedać lub darować wydzielone działki? Zastanawiasz się, jak dokonać prawnego podziału nieruchomości? A może chciałbyś kupić jedynie fragment większego gruntu? TO ZADANIE DLA NAS.

Wznowienia znaków granicznych / wytyczenie punktów granicznych

Chceszsię dowiedzieć, gdzie dokładnie znajduje się w terenie Twoja działka? Masz spór z sąsiadem o granicę gruntu? Nie możesz odnaleźć graniczników? TO ZADANIE DLA NAS

Darmowa wycena każdej z powyższych prac